Kategorie produktów

Rękawice spawalnicze ochronne

Podczas prac spawalniczych pracownik musi korzystać z odpowiednich środków ochrony osobistej, które zapewniają mu optymalne zabezpieczenie. Pośród nich znajdują się między innymi rękawice spawalnicze, które chronią użytkownika przez iskrzeniem i wysokimi temperaturami. W takich warunkach zwykłe rękawice robocze nie będą w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, które jest zgodne z przepisami BHP. W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalne rękawice ochronne spawalnicze, które zapewnią właściwą ochronę podczas prac spawalniczych. Oferowane przez nas rękawice dla spawacza zapewniają ochronę przed wysoką temperaturą, iskrami, odpryskami, uszkodzeniami mechanicznymi jak również cechują się wysoką odpornością na przenikanie olejów czy smarów.

Rękawice do spawania

Rękawice spawalnicze to nie to samo, co zwykłe rękawice ochronne – wyróżniają się przede wszystkim tym, że są niesamowicie odporne na wysokie temperatury, zapewniają dobrą chwytność, komfortową pracę i bezpieczeństwo pracownikowi podczas pracy związanej ze spawaniem. Oferowane przez nasz sklep BHP produkty posiadają odpowiednie atesty oraz spełniają przypisane normy.

Rękawice dla spawacza w świetnych cenach

Nasz sklep BHP oferuje rękawice spawalnicze w wielu rozmiarach, wersjach kolorystycznych i materiałów, przez co każdy może znaleźć odpowiednie rękawice do aktualnych potrzeb. Aby zapewnić pracownikowi najwyższą ochroną podczas wykonywania pracy w zagrożeniu, niezbędne są odpowiednie rękawice ochronne spawalnicze, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Tanie rękawice spawalnicze to strzał w dziesiątkę dla pracodawców, którzy potrzebują kupić produkty w większych ilościach. Posiadamy ogromny wybór rękawic spawalniczych, które zapewnią odpowiednią ochronę rąk i przedramion.