Kategorie produktów

Rękawice robocze i rękawice ochronne w sklepie E-safetyatwork.pl

Nasz sklep BHP oferuje szeroki wybór rękawic ochronnych do pracy w każdych warunkach. Rękawice ochronne to jeden z podstawowych środków ochrony indywidualnej, który ma za zadanie chronić dłonie pracownika przed ewentualnymi urazami, takimi jak np. obtarcia czy przecięcia. Posiadamy rękawice robocze w dużym przedziale cenowym, dzięki czemu każdy, kto odwiedzi nasz sklep, niezależnie od swojego budżetu znajdzie coś idealnego dla siebie. Dostępne są zarówno rękawice robocze skórzane, rękawice robocze ocieplane, rękawice robocze do prac ogólnych, rękawice robocze antyprzepięciowe i wiele innych. Tak samo jak pozostałe elementy uniformu pracowników, tak i rękawice robocze muszą być przede wszystkim dostosowane do rodzaju pracy, środowiska jak i zagrożeń, na jakie będą narażeni. Wśród naszego asortymentu dostępne są między innymi:

rękawice robocze gumowe

rękawice robocze wzmacniane skórą

– rękawice robocze skórzane

rękawice robocze zimowe

– rękawice robocze bawełniane

– rękawice robocze ocieplane

– rękawice robocze antyprzecięciowe

rękawice robocze antyelektrostatyczne

Rękawice robocze i rękawice ochronne – jaka jest różnica?

Rękawice robocze chronią ręce przed zabrudzeniem, otarciami jak i nieszkodliwymi substancjami. Stosowane są często podczas pracy z delikatnymi materiałami, gdzie zależy nam jedynie na zabezpieczeniu dłoni przez ubrudzeniem. W przypadku rękawic ochronnych jest nieco inaczej – są one stosowane w sytuacjach realnego zagrożenia, takiego jak skaleczenie, poparzenie, uszkodzenie skóry chemikaliami czy porażenie prądem. Do tej grupy zaliczamy rękawice budowlane, rękawice robocze spawalnicze, rękawice chemoodporne i rękawice specjalistyczne.

Jakie rękawice robocze wybrać?

Rękawice robocze są produktem całorocznym, który ma zapewnić ochronę dłoni pracownika na każdym stanowisku pracy jak i każdym zawodzie, który związany jest z pracą fizyczną. Rękawice ochronne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i wielu osób poszukuje miejsca takiego jak nasz sklep BHP, gdzie kupi tanie rękawice robocze. Ciężko jest stwierdzić, jakie rękawice są najlepsze – wynika to z tego, że rękawice robocze należy dobrać do wykonywanego zawodu tak, aby mogły zapewnić pełnie bezpieczeństwa. Posiadamy mnóstwo modeli, rozmiarów i kolorów rękawic ochronnych, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.