Buty robocze BHP to jeden z elementów, którego nie może zabraknąć osób wykonujących zawody wysokiego ryzyka, pracujących przy produkcji, na placu budowy oraz w wielu innych miejscach. Tam, gdzie inne buty zawodzą obuwie robocze nie raz może uratować życie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważnym są one elementem odzieży roboczej, dlatego też w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, stworzyliśmy unikatową ofertę akcesoriów obuwniczych, których nie powstydziliby się nawet najbardziej wymagające osoby. Jeżeli wiec szukacie Państwo obuwie robocze w Warszawie — serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obuwie BHP Warszawa — nasze akcesoria obuwnicze

Jako w pełni profesjonalna hurtownia artykułów BHP przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę obejmującą akcesoria BHP, w tym również i obuwie robocze. Oferujemy wysokiej jakości buty robocze do pracy w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy klientów nie tylko z Warszawy, ale również i z innych miast. Jak w pełni profesjonalny sklep z obuwiem BHP oferujemy naszym klientom wysyłkę produktów na terenie całej Polski. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo obuwie znanych i lubianych marek, które cieszą się niezawodną renomą. Największym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się modele takie jak:

  1. obuwie BASE;
  2. obuwie z PCV i PU;
  3. półbuty robocze;
  4. sandały robocze;
  5. trzewiki robocze;
  6. akcesoria obuwnicze BHP — w tym m.in. skarpety ochronne.

Oferowane przez nas obuwie robocze BHP dostępne jest w różnych rozmiarach, modelach oraz wersjach kolorystycznych. Posiadamy również obuwie robocze dla kobiet. Oferujemy także modele unisex, dostępne w wielu rozmiarach oraz propozycjach kolorystycznych.

Obuwie robocze BHP — jakie wybrać?

Kwestia wyboru odzieży ochronnej, w tym obuwia ochronnego, to niezwykle indywidualna sprawa. W związku z tym nie posiadamy jednej, uniwersalnej rady, którą moglibyśmy podzielić się z naszymi klientami. Zawsze jednak doradzamy, by zakup obuwia roboczego BHP był dostosowany pod kątem zawodu, który dana osoba wykonuje. Dlaczego? Specyfika każdego z modeli butów roboczych może się znacznie od siebie różnić. Wybór obuwia nie powinien być więc dziełem przypadku lub chwilowego widzimisię. Należy skupić się przede wszystkim nad tym, by buty robocze były dopasowane do miejsca pracy. Dopiero wtedy należy rozważyć kwestię doboru rozmiaru czy dodatkowych akcesoriów obuwniczych

Buty robocze — kiedy są potrzebne?

Obuwie robocze to jeden z podstawowych elementów ubrania roboczego. Nie może go zabraknąć wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z czynnikami zagrażającymi naszemu bezpieczeństwu. Buty ochronne BHP to obuwie do zadań specjalnych. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie zwykłe obuwie, jakie nosimy na co dzień, może sobie nie poradzić w trudnych warunkach. Mowa tu zwłaszcza o osobach zajmujących się zawodami wysokiego ryzyka, a także pracownikami na halach produkcyjnych, magazynowych oraz m.in. w branży gastronomicznej. Obuwie robocze można spotkać również w szpitalach — jako buty robocze medyczne.

Obuwie robocze — jakie powinno być?

Przede wszystkim buty robocze BHP powinny spełniać wszelkie przyjęte normy oraz posiadać certyfikaty. Tylko one są gwarancją wysokiej jakości, a co za tym idzie również i bezpieczeństwa, które mają zapewnić. Obuwie ochronne BHP powinno również być odpowiednio skonstruowane. Dostępne w naszym asortymencie buty BHP  wyposażone m.in. w metalowy podnosek ochronny. Zapewnia on dodatkowej ochrony palcom, które są szczególnie narażone na uderzenia, zmiażdżenia lub bolesne złamania. Niektóre z modeli wyposażone są również w podnosek kompozytowy, który jest znacznie lżejszy od tego wykonanego z metalu. Dzięki temu lżejsze stają się również buty, co podnosi komfort ich użytkowania. Dodatkowo warto również sięgnąć po akcesoria do butów BHP, takie jak wkładki antyprzebiciowe, które chroni stopę m.in. przed nadepnięciem na gwoździe lub ostro zakończone pręty. Niektóre z modeli przejawiają także właściwości antyelektrostatyczne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się np. w trakcie spawania. 

Trzewiki robocze BHP — dla kogo?

Tego rodzaju obuwie robocze świetnie sprawdza się w przypadku osób związanych zawodowo z pracą w przemyśle ciężkim, w branży budowlanej oraz w firmach zajmujących się przeprowadzaniem prac ziemnych. Trzewiki robocze sięgają ponad kostkę, dzięki czemu zapewniają ochrony całej stopie. Świetnie sprawdzą się także w przypadku osób zatrudnionych na magazynach, halach produkcyjnych, czy sklepach handlowych.

Półbuty robocze — dla kogo?

Buty ochronne przed kostkę to świetne rozwiązanie dla osób, które pracują na halach produkcyjnych, w firmach transportowych, lub na magazynach. Z powodzeniem można ich używa przez cały rok — zwłaszcza modele, które są wyposażone w dodatkowe wstawki oddychające.

Sandały robocze — dla kogo?

Tego rodzaju obuwie robocze BHP zazwyczaj zapina się na rzep lub sprzączkę. Są one lekkie oraz znacznie bardziej oddychające od pozostałych modeli. Wszystko dzięki specjalnej perforacji w postaci dziurek, która zapewnia stopie odpowiedniej wentylacji. To również dobra, całoroczna propozycja dla osób pracujących w pomieszczeniach zamkniętych takich jak: hale produkcyjne, gastronomia czy branża medyczna.