Kategorie produktów

Obuwie z PCV I PU – Zadbaj o bezpieczeństwo podczas pracy

Robocze buty z PCV zapewniają wygodne użytkowanie. Buty te są całkowicie wodoodporne. Nadają się równie dobrze do wykonywanych prac ogrodowych jak i do pracy, gdzie narażeni jesteśmy na wilgotne środowisko czy szkodliwe działanie rozpuszczalników. Buty gumowe z PCV mają antypoślizgową podeszwę, dzięki której podczas pracy możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Buty z PCV nie wywołują żadnych podrażnień na ciele. Sprawdzą się rewelacyjnie w wielu zakładach pracy oraz posłużą użytkownikom na długie lata. Dodatkowym, bardzo dużym plusem jest to, że buty robocze z PCV można nosić praktycznie przez cały rok!

Dla kogo są ochronne buty gumowe?

Kalosze robocze rewelacyjnie sprawdzą się jako element odzieży ochronnej tam, gdzie pracownik narażony jest na wysoki stopień wilgoci. Doskonale sprawdzą się na budowie, służbie porządkowej i wielu innych branżach. Zadaniem obuwia ochronnego jest ochrona stopy oraz palców. Obuwie PCV spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Obuwie ochronne to podstawa spójnego stroju roboczego.

Zadbaj o pełną ochronę pracowników – Obuwie z PU

Obuwie robocze wyposażone w podeszwę z Poliuretanu (PU) odporne jest na temperatury do 100 stopni Celsjusza oraz jest wyjątkowo odporne na ścieranie. Podeszwy poliuretanowe są olejoodporne, odporne na ropę naftową, benzynę, rozpuszczalniki organiczne i nieorganiczne, roztworu kwasów czy płyny hamulcowe. Obuwie PU świetnie sprawdzi się w każdej pracy, gdzie osoba wykonująca zawód jest narażona na którykolwiek z wyżej wymienionych czynników. Buty z PU są bardziej elastyczne oraz trwalsze, niż obuwie z PCV. PU pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury w zimie jak i w lecie. Zobacz naszą szeroką ofertę obuwia z PCV i PU i zadbaj o zdrowie swojego pracownika już teraz!