O NAS

Jesteśmy na rynku od 2009 roku. W tym czasie zaopatrywaliśmy w materiały BHP firmy z różnych branż. Słuchamy naszych klientów dlatego rozwijamy i unowocześniamy ofertę handlową odpowiadając na potrzeby odbiorców. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie bezpiecznej pracy i pracownika, służymy pomocą i doradztwem technicznym dla doboru odpowiednich rozwiązań i środków ochrony.

Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności m.in. od ilości zamawianego towaru, czasu współpracy, terminowości regulowania zobowiązań.
Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty, dopuszczenia, deklaracje zgodności, a także instrukcje użytkowania.

Mamy nadzieję, że bogata oferta oraz doświadczenie zachęcą Państwa do wyboru naszej firmy jako dostawcy środków ochrony indywidualnej.


Chętnie umówimy się na spotkanie, żeby ustalić co dla Państwa jest ważne i dobrać optymalną ofertę.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół e-safetyatwork.pl

Sprzedawca stosuje Kodeks dobrych praktyk w handlu elektronicznym eCommerce Fair Play, którego treść jest dostępna pod adresem http://safebuy.pl/ecommerce-fair-play, dlatego jeśli jakiekolwiek postanowienie niniejszego Regulaminu Sprzedaży jest sprzeczne z tym Kodeksem lub kształtuje prawa i obowiązki Konsumenta w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami i rażąco narusza jego interes, wówczas to postanowienie jest niewiążące.