Kategorie produktów

Bluza robocza idealna do komfortowej pracy

Bluza robocza to uzupełnienie ubrania roboczego. Doskonale chroni pracownika przed powierzchniowymi urazami, zabrudzeniami oraz zapewnia ciepło i wygodę. Męskie bluzy robocze są wykonane z mocnych i bardzo komfortowych materiałów, a ich dostępność w wielu wzorach i kolorach pozwala na znalezienie idealnego modelu, dopasowanego do swoich preferencji. Niezależnie od tego, czy będzie to bluza robocza z kapturem, bluza polarowa robocza, bluza robocza odblaskowa czy bluza robocza ocieplana zapewniamy, że posiadamy je wszystkie! W zależności od indywidualnych preferencji bluza męska robocza może być luźna bądź dopasowana. W swojej ofercie posiadamy tanie bluzy robocze od renomowanych producentów.

Czym różni się bluza robocza od tej na co dzień?

Bluzy robocze męskie różnią się od tych na co dzień przede wszystkim tym, że są one odporne na uszkodzenia i rozdarcia, ale również niesamowicie funkcjonalne. Bluzy robocze wyposażone są w liczne kieszenie, kołnierz bądź kaptur, który chroni przed chłodem czy wiatrem, a nawet elementy odblaskowe. Szukając bluzy roboczej do ciężkich warunków warto zwrócić uwagę na bluzy softshell, odporne na wiatr i bluzy nieprzemakalne. Wśród męskich bluz roboczych dużą popularnością cieszą się polary, które są bardzo ciepłe, oddychające i przewiewne. Dla pracowników, którzy nie potrzebują specjalnej odzieży ochronnej, takiej jak odzież odblaskowa czy trudnopalna polecane są bluzy robocze drelichowe, które są bardzo klasycznym rozwiązaniem.

Co warto wiedzieć podczas zakupu bluzy roboczej?

Podczas kupna bluzy roboczej warto mieć na uwadze najważniejsze cechy, które najbardziej wpływają na ich podstawowe funkcje, Jest to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu cieplnego, ale także trwałość i grubość materiału, z jakiego bluza została wykonana. Materiał bluzy roboczej musi zapewniać wygodę oraz pełną swobodę ruchów, aby obowiązki mogły być wykonywane w komfortowy sposób, W przypadku niektórych zawodów przepisy BHP wymagają, aby noszone bluzy robocze miały jaskrawy kolor bądź były wyposażone w dodatkowe elementy odblaskowe.